OM IV-DAGENE

IV-dagene er bedriftsdagene arrangert av studenter ved Ingeniørvitenskap & IKT ved NTNU. IV-dagene vil foregå over 3 dager, proppet med morsomme og spennende arrangementer. Dette er en fantastisk mulighet til å bli kjent med bedrifter. Kanskje du møter din framtidige arbeidsgiver?

Styret

Christian G Kartveit

Christian G.
Kartveit

Leder

leder@ivdagene.no

Thomas Jacob Willums

Thomas J.
Willums

Nestleder

nestleder@ivdagene.no

Mina Marie Sjøvik

Mina M.
Sjøvik

Bedriftsansvarlig

bedrift@ivdagene.no

Marte Baksaas

Marte
Baksaas

Webansvarlig

web@ivdagene.no

Sigurd Fagerholt

Sigurd
Fagerholt

Logistikkansvarlig

logistikk@ivdagene.no

Eirin Helseth

Eirin
Helseth

Arrangementansvarlig

arrangement@ivdagene.no

Sigurd Humerfelt

Sigurd
Humerfelt

Promoteringsansvarlig

promo@ivdagen.no

Skjalg Nysæter

Skjalg
Nysæter

Sponsoransvarlig

sponsor@ivdagene.no

Bedrift

Erik Wahlstrøm

Erik
Wahlstrøm

Bedriftskontakt

erik.wahlstrom@ivdagene.no

Karin Syversveen Lie

Karin S.
Lie

Bedriftskontakt

karin.lie@ivdagene.no

Mari Finstad

Mari
Finstad

Bedriftskontakt

mari.finstad@ivdagene.no

Emma Stanger

Emma
Stanger

Bedriftskontakt

emma.stanger@ivdagene.no

Martina Steen

Martina
Steen

Bedriftskontakt

martina.steen@ivdagene.no

Ida Ahlsand

Ida
Ahlsand

Bedriftskontakt

ida.ahlsand@ivdagene.no

Ylva Rannug Fossan

Ylva R.
Fossan

Bedriftskontakt

ylva.fossan@ivdagene.no

Emilia Salvesen Kozarevic

Emilia S.
Kozarevic

Bedriftskontakt

emilia.salvesen@ivdagene.no

Sponsor

Bharat Premkumar

Bharat
Premkumar

Sponsor

bharat.p@ivdagene.no

Andreas Børve

Andreas
Børve

Sponsor

andreas.borve@ivdagene.no

Johan Grøttå

Johan
Grøttå

Sponsor

johan.g@ivdagene.no

Arrangement

Mari Skjærpe Haugland

Mari S.
Haugland

Arrangement

arrangement@ivdagene.no

Emma Bergsmo

Emma
Bergsmo

Arrangement

arrangement@ivdagene.no

Hedda Hovland

Hedda
Hovland

Arrangement

arrangement@ivdagene.no

Sofie Øyen Haug

Sofie Ø.
Haug

Arrangement

arrangement@ivdagene.no

Promotering

Helle Stige

Helle
Stige

Promotering

grafisk@ivdagene.no

Hedda Skåre

Hedda
Skåre

Promotering

grafisk@ivdagene.no

Anne Torgersen

Anne
Torgersen

Promotering

grafisk@ivdagene.no

Helena Steine Tysland

Helena S.
Tysland

Promotering

grafisk@ivdagene.no

Web

Nicolai Lossius Nossum

Nicolai L.
Nossum

Web

web@ivdagene.no

Andreas Olborg

Andreas
Olborg

Web

web@ivdagene.no

Trygve Myhr

Trygve
Myhr

Web

web@ivdagene.no

Lavrans Blytt

Lavrans
Blytt

Web

web@ivdagene.no

Marianne Stålen

Marianne
Stålen

Web

web@ivdagene.no